5 Tripi tipů na kavárny v New Yorku

Káva. Někdo jich vypije pět. Jiný ji nepije vůbec. Tak či tak. Fanoušků tohoto nápoje neustále přibývá a najdete je doslova po celém světě. Proto se dnes podíváme na ty nejlepší kávové podniky v městě, které nikdy nespí. Připravte se na velkou dávku kofeinu, vyrážíme do New Yorku. 

1. Mamman NYC, SoHo

Mamman je nenápadná francouzská kavárna ukrytá v srdci čtvrti Soho na dolním Manhattanu. Kromě vynikajícího kafe vám doporučíme zejména francouzské quiche či avokádové tousty. Prostě delikatesa!

2. Sweet Leaf Coffee, GreenPoint

Je libo ochutnat kolumbijskou kávu? Pak si zaskočte do Sweet Leaf Coffee v GreenPointu. V bývalé garáži zde vznikla superútulná kolumbijská kavárna s vlastní pražírnou a pánům majitelům se koncept rozhodně povedl. Od roku 2008 už otevřeli celkem čtyři podniky, takže kdybyste to měli do GreenPointu daleko, můžete se zastavit v Queensu, Wiliamsburghu nebo na východní pobřeží Long Islandu.

3. Coffee Project New York, Manhattan

Kousek od East Village mezi Druhou a Třetí Avenue najdete kavárnu Coffee Project New York, která se proslavila svými experimenty kombinace kávy a alkoholu. Pokud tedy máte rádi netradiční espressa, rozhodně nevynechejte. Doporučujeme také vynikající mandlové krosanty.

4. Sweatshop NYC, Williamsburgh

Nejste fanoušci ani Francie ani Kolumbie? Tak co takhle Austrálii? Australskou kavárnu v srdci Brooklynu s vynikajícími avotousty najdete v hipster čtvrti Wiliamsburgh.

5. Lil' Sisters, Brooklyn

Útulnou kavárnu s galerií najdete zase v Brooklynu na Flatbush Avenue. Tentokrát doporučujeme domácí müsli a vynikající flatwhite.

Kdo je Tripi?

Tripi je osobní asistent pro cestování na míru.
Zařídí za vás:
  • ubytování a dopravu
  • plán trasy a časový harmonogram
  • praktické rady na cestování
  • vstupenky na sportovní a kulturní akce

Proč cestovat s Tripim?

  • Tripi není cestovka. Nemusíte se nikomu přizpůsobovat, vždy cestujete podle vašich požadavků.
  • Neztrácíte čas a nervy vyhledáváním a zařizováním.
  • Díky Tripiho zkušenostem získáte tipy na neotřelá místa a lokální aktivity.

Napište Tripimu

Na vaši zprávu odpoví do 15 minut od 9 do 17 hodin

Jméno nesmí být prázdné
Příjmení nesmí být prázdné
E-mail musí být ve správném formátu
Zpráva nesmí být prázdná
Musíte souhlasit s obchodními podmínkami
Musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů