Jak Tripiho hodnotí zákazníci?

Líbánky na západě USA

Letěli jsme s manželkou na líbánky do USA. Moc nás nebaví plánovat, a proto jsme si od Tripiho nechali zařídit všechno. Plán na míru podle našich zálib (hlavně horská turistika) včetně letenek, hotelů a rezervace auta. Všechno bylo zařízené na jedničku a velmi příjemně nás překvapila milá a rychlá komunikace. Viděli jsme místa, která by nás ani nenapadla a vyvarovali jsme se těm pro nás nezajímavým. Děkujeme Tripimu za jeden z nejlepších zážitků našeho života.

Jaroslav N.

Romantika na jihu Španělska

S přítelem cestujeme na vlastní pěst, rádi plánujeme, ale moc nás nebaví plány konkrétních dnů. Takže to na dovolené vždycky dopadá stylem: “Kde budeme dneska spát? Co dnes uvidíme?” Na Facebooku jsem narazila na Tripiho a řekla jsem si, že by tohle mohl vyřešit. A taky že jo. Tripi nám připravil skvělý plán na jednotlivé dny v jižním Španělsku. Po domluvě nám rezervoval hotely, takže jsme dost ušetřili tím, že jsme to neřešili až na místě. Ještě jednou velké díky Lence z myTripi.

Jana Z.

Pracovní cesty a firemní výlety

Ve firmě pravidelně cestujeme, ale nikdo nemá moc čas dělat přehledy letů, domlouvat hotely a transfery na letiště. Již několikrát jsme se obrátili na Tripiho a vždycky nám všechno připravil přesně tak, jak jsme si představovali. Ušetřili jsme tak spoustu času a starostí. Určitě si na Tripiho vzpomeneme při dalších pracovních cestách a firemních výletech.

Tomáš J.

Nejen rezervace hotelů v Izraeli

Jely jsme s kamarádkou na dovolenou do Izraele. Plánování vnímáme jako jeden z důvodů, proč cestujeme, ale fakt nesnášíme vybírat ubytování. Na doporučení jsme vyzkoušely Tripiho. Ušetřil nám spoustu času, který bychom strávily hledáním a rezervací ubytování. Od té doby nedáme na Tripiho dopustit!

Lucie Z.

Rodinná dovolená v Číně

Dlouho jsme si přáli jet s rodinou na dovolenou do Číny. Snažili jsme se zajistit vše sami, ale zařizování hotelů a přejezdů bylo nad naše síly. Když jsem si postěžovala známé, doporučila mi Tripiho. Nejdříve jsme zkusili drobnosti (najít letenky a hotel na první noc v Pekingu). Když jsme viděli výstupy, nechali jsme si naplánovat celou dovolenou a rozhodně jsme nelitovali. Dostali jsme itinerář s různými tipy a možnostmi, což nám vyhovovalo. V Číně jsme viděli to, co jsme si přáli a také nádherná místa, která by nás nenapadla hledat (třeba jezero Jiuzhaigou!). Navíc jsme se vyvarovali podvodníkům na místě. Takže jestli se chystáte na dovolenou, tak určitě zkuste Tripiho.

Kristýna M.

Do Skotska i bez angličtiny

S manželem neumíme moc dobře anglicky a neradi jezdíme na “organizované zájezdy”.  Rádi ale znovu objevujeme místa, která jsme v mládí navštívili. Navíc máme v oblibě, když jsou věci v naší režii. S Tripim jsme naplánovali dovolenou do Skotska, kde nám nic nechybělo. Všechno bylo předem domluvené, takže nás neznalost angličtiny nelimitovala. Rukama nohama se domluvíme kdekoli. Kromě rezervací a zajištění všech nezbytných věcí jsme využili i možnost „asistenta na cestě“. Ten nám pomohl, když jsme potřebovali. Díky Tripimu jsme se na dovolené nemuseli stresovat. Moc děkujeme za super zážitek. Příští rok určitě rádi znovu Tripiho kontaktujeme.

Zuzana B.

Víza do Emirátů

Dostala jsem nabídku na práci v Emirátech. Když jsem zjistila, jak složité je vyřízení víz, hned jsem hledala někoho, kdo to vyřídí za mě. Při hledání firem jsem narazila na pozitivní reference Tripiho. Zavolala jsem mu a hned po prvním hovoru jsem byla přesvědčená, že jsem v dobrých rukou. Víza velice rychle vyřešil za mě. Můžu jen doporučit! Moc díky!

Monika M.

Ještě lepší cestování po Austrálii

Plánovali jsme s manželkou 3týdenní dovolenou v Austrálii. Pokud jste puntičkáři jako my, tak to určitě znáte – pořád jsme cestu vylepšovali, až jsme nevěděli, jestli jsme to nepřekombinovali. Kamarádka se zmínila o Tripi, a tak jsme se domluvili na “kontrole” našeho plánu. Příjemně nás překvapila rychlost a kvalita, navíc jsme ušetřili několik tisíc na omylech, které jsme udělali při výběru ubytování a posloupností lokalit. Skvělá služba! Příště už necháme Tripiho, aby nám pomohl hned od začátku. 

Adam V.
Chci cestovat

Napište Tripimu

Na vaši zprávu odpoví do 15 minut od 9 do 17 hodin

Jméno nesmí být prázdné
Příjmení nesmí být prázdné
E-mail musí být ve správném formátu
Zpráva nesmí být prázdná
Musíte souhlasit s obchodními podmínkami
Musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů